Újból díjazták a református kampányfilmet

2013. május 03., címkék: a fiú!

A rangos Hipnózis reklámverseny első és harmadik díját is elhozta a Magyarországi Református Egyház.

Ülésezett a Zsinat Kommunikációs Bizottsága

2013. január 30., címkék: a fiú!, kommunikációs bizottság (zsinat), reformátusok lapja

Évi első ülését tartotta január 28-án a budapesti Zsinati Székházban az MRE Zsinatának Kommunikációs Bizottsága.

A Fiú! a legjobb reklámfilmek között

2013. január 05., címkék: a fiú!, A fiú, kreatív

A Kreatív szaklap beválogatta a református egyház karácsonyi kampányfilmjét az elmúlt év 12 legjobb reklámfilmje közé.

Hányan látták a Fiú!-t?

2013. január 02., címkék: a fiú!, magyarországi református egyház, karácsonyi kampány, A fiú

Eddig  több, mint 74 ezren látták a református egyház karácsonyi kisfilmjét, a Fiú!-t az internetes statisztika szerint. A január 1-ig mért adatok elárulják: a honlapra is sokan jöttek, a látogatók száma a közegyházi Facebook-oldalon pedig megduplázódott az adventben.

Evangélikus vélemény a Fiú!-ról

2012. december 20., címkék: karácsony, hafenscher károly, advent 2012, fiú, a fiú!

„A film sokkoló. Az evangélium lényege szerint sokkoló. A tiszta evangélium mindig is az volt. Nem akar hamis illúziókban ringatni, s nem akar önelégült felszínességünkben hagyni" – írja Hafenscher Károly, a Magyarországi Evangélikus Egyház zsinatának lelkészi elnöke az Evangélikus Élet karácsonyi számában.

Prostituáltak

2012. december 18., címkék: karácsony, visky andrás, advent 2012, fiú, a fiú!

A Fiú botrányos, mert a szentség kiáradására és a csoda természetére vonatkozóan személyes kérdésfeltevést fogalmaz meg, amitől a történelminek nevezett egyházban bizonyára elszoktunk, és nem is tartjuk illendőnek – véli Visky András író.

Reposzt-bloggerek a Fiú! című filmről

2012. december 17., címkék: reposzt, köntös lászló, a fiú!, fiú

A református egyház karácsonyi kampányfilmje sokakat megmozgatott, véleményre sarkallt. A Reposzt blog három írója is megosztotta meglátását a Fiú!-ról.